Dziś jest piątek 24 lutego 2023, dziś są imieniny: Macieja i Bogusza

Menu strony

Licznik

Odwiedziło nas:
12215016
osób

Onet podróże
Polskie Radio
PITAX

Przekazanie samochodu dla OSP w Rosnowie

dodano: 2023-02-13 10:19:12

 

Data 10 lutego zapisała się złotymi zgłoskami w historii jednostki OSP w Rosnowie, bowiem w tym dniu nastąpiło uroczyste przekazanie pozyskanego z zasobów Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie, specjalnego samochodu pożarniczego.

W uroczystości przekazania samochodu uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego PSP – starszy brygadier Marek Popławski, p.o. Komendanta Powiatowego PSP w Gryfinie – starszy brygadier Piotr Juzyszyn, Regionalny Dyrektor Lasów Państwowych w Szczecinie Andrzej Szelążek, Burmistrz Gminy Trzcińsko – Zdrój Bartłomiej Wróbel, Wiceprzes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego OSP RP w Szczecinie – druh Paweł Trzaskoś oraz zaproszeni przedstawiciele okolicznych nadleśnictw i jednostek OSP naszej gminy. Nie mogło się też obyć bez obecności przedstawicieli tutejszego sołectwa – Pani sołtys Alicji Kałużniak oraz członkiń Koła Gospodyń Wiejskich. Przyjazna atmosfera i życzliwość podczas tej uroczystości znakomicie odzwierciedlają dobrą współpracę w tutejszym środowisku. Wyrażono liczne słowa uznania za wytrwałość i mozolna pracę w kierunku przedstawicieli OSP – prezesa OSP w Rosnowie Andrzeja Grzegórzka i Naczelnika – Krzysztofa Słoneckiego.

Samochód pożarniczy marki Mercedes Benz Sprinter będzie odtąd służył lokalnej społeczności Rosnowa i okolicznym miejscowościom Gminy Trzcińsko – Zdrój, jako nieodłączny element wyposażenia tutejszej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, niosącej pomoc ludziom w potrzebie. Z tej też okazji podziękowano osobom i instytucjom, które przyczyniły się do pozyskania samochodu. Teraz druhowie z Rosnowa będą mogli w pełni realizować swoje statutowe zadania, stając się trwałym elementem systemu ochrony przeciwpożarowej w naszej gminie.

Galeria zdjęć
Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia. Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia. Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia. Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia. Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia. Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia. Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia. Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.
Dane adresowe

Urząd Miejski Trzcińsko
ul. Rynek 15
74-510 Trzcińsko - Zdrój

tel. 91 41 48 001
fax 91 41 48 103
e-mail: um@trzcinsko-zdroj.pl

Ważne informacje

NIP: 858-17-31-665
REGON: 811684835
konto: 02 9370 1020 0400 0130 2004 0008

Godziny pracy

Urząd Miasta jest czynny
poniedziałek - czwartek w godzinach 7.30 - 15.30
piątek w godzinach 7.00 - 15.00